Nici liftingujące

Lifting za pomocą nici  jest nowoczesną techniką odmładzania polegającą na naprężeniu i wzmocnieniu skóry twarzy. To innowacyjna forma liftingu jest odpowiednia dla kobiet i mężczyzn od 30 roku życia. Największymi zaletami jest brak widocznych blizn oraz krótka rekonwalescencja.


Lifting wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Materiał składa się z biodegradowalnych nici, które chirurg plastyczny wprowadza do głębszych warstw tkanki łącznej. W miejscu zakotwiczenia nici powodują napięcie i naciągnięcie się skóry oraz naturalny przyrost tkanki łącznej – kolagenu. Po pewnym czasie nici rozpuszczają się, w zależności od materiału z jakiego są wykonane. Nici liftingujące można zastosować również przy opadających policzkach, szyi, do liftingu środkowej części twarzy, przy opadającej żuchwie i brwiach.


Dzięki unikalnej długości i gęstości mikroskopijnych haczyków nici liftingujące utrzymują się w tkance podskórnej od 12 do 15 miesięcy po zabiegu. Później ulegają rozpuszczeniu. Nici są biodegradowalne i posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE.


Do przeciwwskazań stosowania nici liftingujących należą: stany zapalne skóry, choroby układu odpornościowego, zaburzenia krzepliwości krwi, zrosty i zwłóknienia na skórze oraz stosowanie kuracji antykoagulantami.

Dowiedz się więcej ...

 

zadzwon

napisz

galeria1