Lekarze

 dr Anna Olender

 

Lekarz specjalista chirurgii plastycznej. Przeprowadziła ponad 3000 zabiegów. Z czego ponad połowa to właśnie chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i kosmetyczna. Posiada certyfikaty uczestnictwa w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii piersi, mikrochirurgii i chirurgii ręki. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W 1994 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach na Wydziale Lekarskim. Od początku swojej pracy zawodowej związana z chirurgią. Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej uzyskała pracując w Oddziale Chirurgicznym Szpitala MSWiA w Katowicach.

W 1999 roku rozpoczęła pracę i kolejną specjalizację w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu oraz w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Od następnego roku doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności zawodowe w najstarszym w Polsce i liczącym się na świecie ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Specjalizację z tego zakresu uzyskała w 2004 roku pod kierownictwem prof. dr hab. doktora h.c. Kazimierza Kobusa. W 2007 roku objęła ordynaturę Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu.

Od 2008 do 2012 roku była Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Prywatnej Klinice "Weiss Klinik" w Chorzowie.
Od 2012 do nadal jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w DR OLENDER Prywatnym Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Żarkach Letnisko.

Dr Anna Olender jest członkiem towarzystwa ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery - Międzynarodowa Organizacja Estetycznej Chirurgii Plastycznej). ISAPS zrzesza najlepszych chirurgów plastycznych z całego świata. Celem organizacji jest doskonalenie umiejętności, wymiana informacji, szkolenie zawodowe tak by pacjent mógł się czuć bezpiecznie pod okiem swojego chirurga plastycznego.


dr Sławomir Karoń

 

 

Lekarz specjalista II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Od 1996 zatrudniony w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej na stanowisku starszego asystenta. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej.

W 2013 uzyskał Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2013”.

Uczestnik międzynarodowych konferencji z Medycyny Przeciwstarzeniowej organizowanych przez Światowe Towarzystwo Medycyny Przeciwstarzeniowej.

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych sympozjach, kongresach i szkoleniach. Od kliku lat współpracuje z dr Anną Olender asystując do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

Doktor Sławomir w naszym ośrodku specjalizuje się w zabiegach liposukcji nadbrzusza, podbrzusza, ud , pośladków w połączeniu z operacjami plastycznymi brzucha, w operacjach przepuklin pępkowych, brzusznych, pachwinowych, w zabiegach usuwania żylaków kończyn dolnych, operacjach hemoroidów oraz operacjach usuwania guzków i torbieli piersi. 

 


dr Paweł Pajda

 

Lekarz specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii, absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, od 2002 pracował w szpitalach miejskich w Sosnowcu i Mysłowicach, od 2006 r. w Klinicznym Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wojewódzkiego Szpitala

Specjalistycznego Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, gdzie zakończył specjalizację. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii.

Bezpieczeństwo pacjenta oraz skuteczna terapia p/bólowa zgodnie z wytycznym leczenia p/bólowego Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii to priorytety "naszego" anestezjologa.

Więcej w tej kategorii: « Pielęgniarki Dojazd »

Dowiedz się więcej ...

 

zadzwon

napisz

galeria1