O nas

Nasz Szpital stanowi ciekawą ofertę dla pacjentów przybywających do nas z wielu miejsc Polski i z zagranicy. Posiadamy profesjonalną kadrę medyczną, nowoczesny obiekt, spełniający wszelkie standardy europejskie.

Priorytetem Szpitala jest zapewnienie bezpieczeństwa leczenia, komfortu pobytu i najwyższej jakości usług.

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, profilaktyki chorób piersi, ortopedii, laryngologii i kardiologii.
Szpital o powierzchni 650 m2 zlokalizowany jest na dwóch kondygnacjach. Na parterze znajduje się: przestronna recepcja, gabinety konsultacyjne, gabinet diagnostyczno-zabiegowy oraz pomieszczenia administracyjne. Na piętrze jest : sala operacyjna wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, sala wybudzeń, sala przygotowania przedoperacyjnego pacjenta, sala intensywnego nadzoru medycznego, centralna sterylizatornia oraz Oddział Chirurgii Plastycznej złożony z pokoi 1 i 2 osobowych. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor oraz dostęp do Internetu.

Szpital zapewnia 24 godzinną opiekę pooperacyjną, obejmującą zarówno opiekę pielęgniarską i lekarską.

Obiekt wyposażony jest w parking oraz windę.

Lokalizacja szpitala w Żarkach Letnisko w obrębie Jury Krakowsko Częstochowskiej, z dala od dużych skupisk miejskich, gwarantuje ciszę, spokój i anonimowość. Za oknami kliniki widać piękne sosny, a świeże leśne powietrze i tutejszy mikroklimat sprzyjają wypoczynkowi mającemu ogromne znaczenie w procesie rehabilitacji pooperacyjnej.

 

 

Więcej w tej kategorii: « Chirurgia plastyczna Kariera »

Dowiedz się więcej ...

 

zadzwon

napisz

galeria1