W drodze do doskonałości

woman perfectshapePrzy tak znacznym rozwoju chirurgii plastycznej, szpital, oferujący swym pacjentom poprawę wyglądu, nie może być zwyczajną placówką z dobrą opieką medyczną i miejscem do wykonywania operacji. Dziś od tego typu klinik wymaga się znacznie więcej, a najlepsze z nich potrafią wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wysublimowanych gustów i preferencji. Tak właśnie określić można szpital dr Olender. Nie stanowi on jedynie miejsca przeprowadzania skomplikowanych zabiegów. Jest to placówka, która od samego przekroczenia jej progu, aż do wyjścia przez jej drzwi w ulepszonej, piękniejszej odsłonie zapewni nam bezpieczeństwo i warunki, na jakie zasługujemy.

W celu wsparcia przy podjęciu odpowiedniej decyzji, dotyczącej zmiany swojego wyglądu nasz wspaniały, świetnie wykwalifikowany i doświadczony lekarz udzieli swym pacjentom wyczerpującej konsultacji chirurgicznej, opowiadając o wszelkich nurtujących nas kwestiach w myśl zasady, że nie ma głupich pytań. Wychodzimy z założenia, że osoba, decydująca się na tak poważną ingerencję w swoje ciało, powinna poznać szczegóły tego, jak dokładnie przebiegać będzie operacja i z czym się ona wiąże. Przy konsultacji określa się również, do jakiego wyglądu pragniemy dążyć z uwzględnieniem indywidualnych cech oraz życzeń pacjenta.

Aby zapewnić naszym pacjentom pełne bezpieczeństwo, skupiające się zarówno na rękach zdolnego chirurga plastyka, jak i na reszcie personelu oraz miejscu, w którym odbędzie się zabieg, szpital pochwalić może się pełnowymiarową salą operacyjną, wyposażoną w wszelki niezbędny do przeprowadzenia operacji sprzęt. Nasz znakomity anestezjolog czuwa nad pełnym znieczuleniem pacjenta podczas zabiegu, wykorzystując wysokiej jakości aparat i swą własną wiedzę. Sprawuje także pieczę nad późniejszym bólem operowanych osób, uśmierzając go i przywracając im spokój, sprzyjający wypoczynkowi i rekonwalescencji.

Sama sala operacyjna składa się na profesjonalny stół operacyjny, doprowadzane gazy medyczne, a także nawiew laminarny, zapewniający czyste i sterylne powietrze. Klinika posiada również salę przygotowania pacjenta do zabiegu, salę wybudzeń oraz centralną sterylizatornię. Po zakończonej operacji rekonwalescent przenoszony jest to przytulnego oraz komfortowego jedno lub dwuosobowego pokoju wyposażonego w łazienkę. Może tam odpocząć i odzyskać siły po operacji, a urozmaicenie pobytu stanowi telewizja i internet, z których korzystać można bez żadnych ograniczeń.

Oprócz wszelkich wygód oferowanych na miejscu i sprzyjających jak największemu komfortowi pacjentów, nasz personel służy również pomocą w kwestii zorganizowania pełnego pobytu, licząc się z tym, że niektóre osoby, pragnące poddać się operacji mieszkają w innej części Polski lub zagranicą. Sama lokalizacja z dala od miastowego zgiełku sprzyja nie tylko spokojnemu pobytowi w klinice, ale również anonimowości. Leśne scenerie pachnące świeżo skoszoną trawą i wiekowymi drzewami pozwolą na pełen relaks po przeprowadzonym zabiegu i skuteczną oraz przyjemną rehabilitację.

Stawiając na klinikę dr Olender, wybieramy jednocześnie bezpieczeństwo, komfort i opiekę na jak najwyższym poziomie, czyli wszystko to, czego potrzeba nam do skutecznej poprawy wyglądu i możliwości cieszenia się wspaniałymi jej rezultatami.

 

Dowiedz się więcej ...

 

zadzwon

napisz

galeria1