Piersi jak marzenie

breast-like-a-dream1

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z wielkości i kształtu swoich piersi. Może dlatego, że wciąż lansowane są kobiety, które mają obfite, czasem wręcz nienaturalnie biusty. Są różne metody, żeby zmienić ten stan rzeczy. Można próbować samemu wymodelować klatkę piersiową, na siłowni czy na basenie, można stosować różne kremy modelujące, można wreszcie zdecydować się na zabieg korekcji piersi w Klinice Chirurgii Plastycznej.

Dobrze dobrany kształt i wielkość piersi, może podnieść poczucie własnej wartości kobiety, może dodać pewności siebie. To przecież bardzo ważne aspekty codziennego życia. Brak pewności siebie może powodować wiele problemów, w życiu zawodowym i towarzyskim. Dlatego warto zainwestować w siebie i po prostu poczuć się lepiej. Jeśli dzięki temu, drogie panie, pozbędziemy się kompleksów, to dlaczego nie zdecydować się na ten krok?

Zabieg powiększania lub korekcji piersi pod okiem dobrego fachowca to prosty zabieg. Dobry chirurg potrafi dokładnie doradzić jaki rozmiar czy kształt piersi będzie najodpowiedniejszy, najlepszy i sprawi, że efekt końcowy będzie naprawdę spełnieniem założeń, jeśli nie marzeń.

To nie znaczy oczywiście, że lekarz spełni każdą, nawet najbardziej szalona prośbę pacjentki. Nie, nie. Wręcz przeciwnie. Dobry specjalista wyjaśni co jest możliwe, zdrowe i dobre dla kobiety. Co ważne. Upewni się również, że pacjentka robi zabieg dla siebie, a nie pod naciskiem partnera, męża czy kogokolwiek innego. Dlaczego? Bo jeśli ktoś zafunduje sobie zabieg pod naciskiem, nie będzie zadowolony na dłuższą metę. Taka kobieta będzie czuła, że zrobiła coś wbrew sobie. A przecież zabieg ma poprawić przede wszystkim jej samopoczucie i pewność siebie, a nie na odwrót. Pamiętajmy o tym.

Dobra klinika chirurgii plastycznej, stosuje najlepszej jakości implanty, które mają wszelkie atesty, gwarantujące, że produkt jest nieszkodliwy dla zdrowia pacjentki. W dzisiejszych czasach nie trzeba decydować się na nienaturalne implanty okrągłe, można wybrać naprawdę anatomiczne. To ważne, żeby piersi po zabiegu wyglądały jak najbardziej naturalnie.

Klinika dr Olender spełnia wszystkie kryteria dobrej kliniki. Zabieg prowadzony jest przez fachowca, który w każdej chwili służy radą i potrafi dobrać kształt, rozmiar i wygląd implantów, tak aby pacjentka była jak najbardziej zadowolona.

Jeśli natura nie obdażyła nas tak szczodrze, jakbyśmy sobie tego życzyły, bez obaw możemy poddać się zabiegowi plastyki biustu, w sprawdzonej Klinicie Chirurgii Plastycznej - przede wszystkim dla siebie. Dla poprawy samopoczucia i pozbycia się kompleksów.

 

Dowiedz się więcej ...

 

zadzwon

napisz

galeria1