Chirurgia plastyczna

Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej dr Anny Olender oferuje wszystkim swoim pacjentom specjalistyczną i profesjonalną opiekę medyczną. Nasza placówka powstała w odpowiedzi na potrzeby Pacjentów, którzy szukają i potrzebują pomocy doświadczonych chirurgów plastycznych oraz lekarzy medycyny estetycznej w pełnym zakresie, począwszy od konsultacji, poprzez operacje bądź zabiegi, aż do kontroli pooperacyjnej oraz leczenia na najwyższym poziomie. A to wszystko z zachowaniem najważniejszej rzeczy jaką jest dla nas bezpieczeństwo pacjentek i pacjentów. Klinika mieści się w klimatycznym otoczeniu lasów sosnowych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dogodny dojazd z miejscowości Katowice, Kraków, Częstochowa.

 

 

medycyna estetyczna Katowice

Nasz szpital mieszczący się w Żarkach Letnisko niedaleko Katowic wykonuje wszelkie operacje plastyczne z zakresu chirurgii plastycznej oraz zabiegi medycyny estetycznej. Specjalnością naszego szpital są zabiegi powiększania piersi. Do zabiegów powiększania biustu wykorzystujemy jedynie w pełni bezpieczne i przetestowane implanty piersi znanych i renomowanych firm. Oferujemy nowoczesny zabieg liposukcji, małoinwazyjną  metodą Body Jet. Nasz szpital oferuje Państwu także operacyjne zabiegi korekty nosa, ginekomastięplastykę powiek, labioplastykę oraz zabiegi zmniejszenia piersi. W naszym szpitalu pacjent ma zagwarantowaną pomoc i opiekę przed i pooperacyjną.

operacje plastyczne

Szpital chirurgii plastycznej dr Anny Olender mieści się w nowowybudowanym, nowoczesnym i świetnie wyposażonym budynku. Nasza kadra lekarska to zespół doświadczonych lekarzy, którzy są specjalistami chirurgii plastycznej, estetycznej i ogólnej. Kadra pielęgniarska to osoboy z wieloletnim doświadczeniem. Naszą główną specjalnością są zabiegi chirurgii plastycznej oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tj. powiększanie ust kwasem hialuronowym, wypełnianie zmarszczek, zabiegi z zastosowaniem nici liftingujących. Godny polecenia jest zabieg lipofillingu czyli transferu własnej tkanki tłuszczowej. Jest to odmładzanie komórkami macierzystymi- innowacyjna metoda modelowania twarzy własną tkanką tłuszczową- system PUREGRAFT

 

Kontakt

Kontakt

Więcej w tej kategorii: « Chirurgia plastyczna O nas »

Napisz do nas ...

 

Wyślij zapytanie w sprawie konsultacji chirurgicznej

System ratalny

System ratalny na operacje plastyczne

 

Sposoby płatności

Sposoby płatności dostępne w naszym szpitalu:

  • gotówka,
  • przelew,
  • karta kredytowa,
  • system ratalny.

 Sposoby płatności w Klinice Chirurgii Plastycznej

Odwiedź nas na ...

powered by Estheticon.pl